Vrabotuvanje.com - Бравар - Скопје - СОФТ СЛИП ДООЕЛ Ќојлија, Петровец
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • СОФТ СЛИП ДООЕЛ Ќојлија, Петровец
 

СОФТ СЛИП ДООЕЛ
​објавува оглас за работна позиција:

БРАВАР

ОЧЕКУВАНИ КВАЛФИКАЦИИ, ПОТРЕБНИ ЗНАЕЊА И СПОСОБНОСТИ:

  • Завршено средно образование;
  • Работно искуство од минимум 3 години;
  • Претходно работно искуство во одржување на машини.

КОМПАНИЈАТА НУДИ:

  • Работа од понеделник до петок;
  • Обезбеден превоз и храна;
  • Платен минат труд;
  • Плата по договор.


Вашите апликации со прикачено CV ги очекуваме преку Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде