Vrabotuvanje.com - Хигиеничар/ка - Скопје - Скопје - МА ГАМИНГ ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Хигиеничар/ка - Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

 • МА ГАМИНГ ДООЕЛ Скопје

Барате интересна и перспективна работа во успешна компанија? Бидете дел од успешниот тим во Автомат Клубови АДМИРАЛ !!!

МА ГАМИНГ ДООЕЛ Скопје е општествено одговорна компанија која брои повеќе од 700 вработени, дел од големото NOVOMATIC семејство, лидер во индустријата за игри на среќа и забавни игри.

Нашата најголема придобивка во повеќе од 15 години успешно работење се вработените кои благодарение на нивните вештини, посветеност и одлучност, заеднички ја креираат својата светла иднина. Нашите вработени со нивната посветеност и лојалност , се клучен дел од успесите и растот на компанијата во целост.

ХИГИЕНИЧАР/КА
Реон скопје

 
Времетраење:Определено 3 месеци (со можност за продолжување), на полно работно време од 20 часа неделно
Број на слободни позиции: За 3 лица
Регион: Скопје
 

МА ГАМИНГ нуди:

 • работа во брзорастечка компанија ;
 • работа во млад, креативен и амбициозен тим ;
 • отворен и чесен однос, добри меѓучовечки односи и пријателска средина ;
 • можност за професионално напредување ;
 • јасно поставено скалило на одговорности и очекувања ;
 • плата од 15.194 МКД;
 • законски надоместоци (регрес, минат труд, јубилејни награди) и други надоместоци (склучување на брак, смрт во семејството, новогодишна награда) ;
 • право на 20 работни дена платен годишен одмор ;
 • работно време од 08:00 до 12:00 часот секој работен ден во неделата ;
 • награда за препорачан пријател ;
 • искуство не е неопходно, бидејќи е обезбедена обука ;
 • обезбедени работна униформа ;
 • бесплатни безалкохолни пијалоци и кафиња во текот на работната смена ;
 • новогодишни прослави, забави за нови подружници и родендени на клубови.

МА ГАМИНГ бара:

 • со или без ССС ;
 • флексибилност и проактивност ;
 • друштвеност, комуникативност и позитивен став ;
 • самоиницијативност во секојдневната работа ;
 • чесен однос кон работата, доверливост, лојалност и одговорност .

Доколку верувате дека сте идеални за оваа работна позиција, испратете го вашето CV преку Брзата Апликација, со назнака за работната позиција за кој аплицирате.

Само кандидатите кои што ќе влезат во потесен избор ќе бидат контактирани.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде