Vrabotuvanje.com - Армирачи и армирачки работници - Куманово - РАПИД БИЛД ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Армирачи и армирачки работници

Куманово

Рок за пријавување:

 • РАПИД БИЛД ДОО

 

РАПИД БИЛД ДОО КУМАНОВО
има потреба од следната работна позиција:

АРМИРАЧИ И АРМИРАЧКИ РАБОТНИЦИ
Реон: Куманово
 

Потребни квалификации:

 • Пожелно работно искуство 
 • Исполнителен, иницијативен
 • Способност за тимска работа 
 • Способност за работа под притисок и во дадени рокови

Личен профил:

 • Организираност и одговореност
 • Комуникативност
 • Посветеност, лојалност, иницијативност.

Карактеристики за работното место:

 • способност за самостојно извршување на работите
 • почитување на зададени рокови за исполнување обврски
 • поттикнување на тимскиот дух во работењето

Ние ви нудиме добро и навремено платено работно место.


Сите заинтересирани кандидати можат да аплицираат со испраќање на своето CV преку полето Брза Апликација или да се јават на телефонски број 075/289-790.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде