Vrabotuvanje.com - Хигиеничар/ка - Скопје - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Хигиеничар/ка

Скопје

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот


НЕУРОМЕДИКА, болница во Р. Македонија која успешно работи веќе 29 години, објавува оглас за следната работна позиција:


ХИГИЕНИЧАР/КА
 

Потребни квалификации:

  • Претходно работно искуство се смета за предност

Профил на личност:

  • Посветеност, педантност и темелност во извршување на работните обврски
  • Одговорна и лојална личност


Ние Ви нудиме одлични услови за работа и пријатна работна атмосфера.

Кандидатите потребно е да го достават своето CV (кратка биографија на македонски јазик со фотографија) преку полето "Брза Апликација" со наслов на позицијата за која аплицирате, на самото CV.

* По пријавување на објавениот оглас, ќе се смета дека се согласувате нашата здравствена установа да може да ги собира, обработува и чува Вашите лични податоци за потребите на процесот на регрутација за цело време додека трае истиот, а по завршувањето на истиот податоците може да се чуваат во базата на податоци на здравствената установа за регрутациски потреби согласно законските прописи. Согласноста може да ја повлечете во секое време со доставување на барање за истото на следниот маил: pravnasluzba@neuromedica.com.mk или пак да го доставите до нашата здравствена установа во писмена форма. Барањето за повлекување на согласноста може да го најдете на нашата веб страна neuromedica.com.mk во делот Заштита на личните податоци. 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде