Vrabotuvanje.com - Ракувач со автодигалка - Скопје - Братинг доо Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Ракувач со автодигалка

Скопје

Рок за пријавување:

 • Братинг доо Скопје

Имаме потреба од 

РАКУВАЧ СО АВТОДИГАЛКА

Личен профил:

 • Одговорна и лојална личност,
 • Самоиницијативност и посветеност на работата,
 • Искуство како дизаличар минимум 3 години,
 • Подготвеност за тимска работа и професионален однос кон клиентите,
 • Поседување на сертификат за работа од овластена институција

Потребни квалификации:

 • Средно образование,
 • Задолжително искуство како дизаличар
 • Возачка дозвола "Б" „Ц„ категорија

Основни должности и задачи:

 • Извршување на сите работи поврзани за манипулирање на товар и стоки
 • Одговорен за работењето на возилото, тековно одржување на хигена и водење евиденција на потрбен сервис
 • Почитување на сите БЗР правила и стандарди на работното место, позиција и опрема
 • Извршување и други работи што ќе му ги довери непосредно претпоставениот.

 БРАТИНГ Ви нуди:

 • Конкурентна и редовна месечна плата и исплата на сите додатоци на плата (работа во смени, празници и др),
 • Професионална обука за одржување и работа со машини и опрема,
 • Пријатна работна средина,
 • Неопределено на полно работно време 40 часа неделно,
 • Предвидена плата 50.000 денари, годишни бонуси и регрес К-15, теренски дополнителен износ.

Сите заинтересирани кандидати својата автобиографија (CV) да ja пратат преку Брзата Апликација.

Кандидатите кои ќе влезат во потесниот круг на селекција ќе бидат контактирани.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде