Vrabotuvanje.com - Вулканизер - Скопје - ОЛИМПИКО ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • ОЛИМПИКО ДОО
 

 

INSTAGRAM: www.instagram.com/olimpiko.mk
FACEBOOK: www.facebook.com/Olimpiko.mk
TELEFON: 02/3064-689 и 071/205-800

ЗА НАС

На пазарот во Македонија, Олимпико постои веќе 30 години и е синоним за квалитет во продажбата и монтажа на пневматици од светските познати брендови Michelin, BFGoodrich, Тigar, Bridgestone, Pirelli и Firestone. Нашата мисија е постојано да го унапредуваме сопственото работење, да ги следиме свтските трендови во оваа исклучително конкурентна индустрија, да го зајакнуваме и да го едуцираме тимот, со цел континуирано да го одржуваме и да го поткреваме имиџот на ОЛИМПИКО.

Бараме:

ВУЛКАНИЗЕР

Потребни квалификации:

 • Средно образование од техничките струки;
 • Со или без претходно работно искуство;
 • Возачка дозвола – Б категорија.

Опис на работни задачи:

 • Работа во сервис за возила;
 • Поправка на моторни возила.

Лични карактеристики:

 • Организираност и одговорност;
 • Способност за тимска работа;
 • Лојалност, иницијативност, темелност, енергичност;
 • Способност за работа под притисок и на кратки рокови.
   

ВЕ ОЧЕКУВАМЕ

Доколку сакате да бидете дел од нашиот тим, испратете ја Вашата биографија преку Брзата Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде