Vrabotuvanje.com - Техничар - одржување на казино опрема - Скопје - ЕВРО ГЕЈМС ТЕХНОЛОЏИ ДООЕЛ Скопjе
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Техничар - одржување на казино опрема

Скопје

Рок за пријавување:

 • ЕВРО ГЕЈМС ТЕХНОЛОЏИ ДООЕЛ Скопjе
 • Адреса: бул. Борис Трајковски 214А, 1000 Скопйе
 • Веб страна: http://www.egt.com

 

Техничар - одржување на казино опрема

Локација: Скопје

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:

 • ССС/ВСС;
 • Со или без работно искуство. Следи соодветна обука;
 • Познавање на англиски јазик;
 • Познавање на работа со компјутери;
 • Познавање од софтвер и хардвер, одржување на компјутерска опрема, познавање од мрежи и струја;
 • Средна стручна подготовка – електротехничар/компјутерска техника и автоматика (со предност се сите кои имаат завршено средно ЕТУЦ Михајло Пупин и Владо Тасевски ПТТ).

ОПИС НА РАБОТАТА:

 • Одржување на казино опрема и апарати, работа на терен.

НИЕ НУДИМЕ:

 • Работа на определено време;
 • Редовна месечна плата;
 • Службено возило, телефон и лаптоп;
 • Дополнително здравствено осигурање со највисок пакет.

ПОТРЕБНИ СПЕЦИФИЧНИ ВЕШТИНИ И КВАЛИФИКАЦИИ

 • Проактивност, одговорност, систематичност и ориентираност кон остварување резултати;
 • Развиени интерперсонални вештини и способност за работа во тим;
 • Одговорен пристап кон работни задолженија;
 • Развиена способност за одржување на високо ниво на квалитет во работењето.

​Сите заинтересирани кандидати своите професионални биографии може да ги достават преку полето Брза Апликација. Ќе бидат повикани само кандидати што испратиле биографии.

ПРИЈАВИ СЕ

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде