Vrabotuvanje.com - Хигиеничарка - Скопје - Ragusa
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Ragusa

Поради зголемениот обем на работа, Ragusa360 - Rooftop вработува.

Вработуваме:

ХИГИЕНИЧАРКА


Искористете ја можноста и станете дел од нашиот тим!

Ве покануваме да го испратите Вашето CV преку полето Брза Апликација, со назнака "Оглас за работа" и наслов на позицијата за која се пријавувате.

Контакт тел. - 071329842

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде