Vrabotuvanje.com - Механичари - Куманово - ДЕТОИЛ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Куманово

Рок за пријавување:

  • ДЕТОИЛ ДОО

 

 

ДЕТОИЛ ДОО Куманово
има потреба од вработување на

МЕХАНИЧАРИ
 

Напомена: Огласот се однесува за реон Куманово.

Опис на задачите: 

  • Испитување на техничката исправност на возилата;
  • Дијагностицирање на дефекти на деловите и системите во возилото;
  • Подесување, сервисирање и поправање на деловите и системите во возилото, камиони и градежни машини;
  • Останати слични работи по налог и упатства на непосредно претпоставениот.

Потребни квалификации:

  • Пожелно работно искуство;
  • Возачка дозвола Б категорија;
  • Исполнителен, иницијативен, способност за тимска работа, способност за работа под притисок и во дадени рокови, лојалност, чесност, одговорност.
     

Доколку се исполнуваат бараните квалификации и компетенции потребно е кандидатите да испратат CV преку полето Брза Апликација или да се јават на телефонски број 075/289-790.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде