Vrabotuvanje.com - Вулканизер и Продавач - Битола - Битола - ПНЕУМАТИК
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Вулканизер и Продавач - Битола

Битола

Рок за пријавување:

 • ПНЕУМАТИК

Пнеуматик е дел од групацијата ТДА Трејд основана уште во 1991 година како увозник и дистрибутер на пневматици (гуми) за сите видови на возила. Во изминативе 30 години постоење, компанијата е постојано рангирана во 200-те најуспешни субјекти во Македонија.

Денес, располага со вкупно четири сопствени салони во Скопје, еден во Битола и еден во Тетово, како и дистрибутерска мрежа низ целата држава. Официјален застапник е за гуми од брендовите GoodYear, Dunlop, Michelin, Cooper Tires, Kelly, Nankang, Sava, Pirelli, Fulda, Tigar, BKT, Sailun и други брендови за патнички возила, моторцикли, како и специфична земјоделска и индустриска механизација.

Пнеуматик вработува!

Пнеуматик - Битола има потреба од вработување на

ВУЛКАНИЗЕР
 

Нудиме:

 • Редовно вработување со сите придонеси
 • Редовна месечна плата и солидни примања
 • Исплата на К-15
 • Годишни бонуси и зголемување на плата по заслуга
 • Работно време во една смена

Потребни квалификации:

 • Завршено минимум средно образование,
 • Работно искуство во иста или слична дејност ќе се смета за предност,
 • Сериозност и професионалност во извршување на обврските!

 

Информации за компанијата – www.pneumatik.mk

Локација – Битола, ул. Воден, бр. 3

Слободни работни места – 3

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Пнеуматик - Битола има потреба од вработување на

ПРОДАВАЧ
 

Нудиме:

 • Редовно вработување со сите придонеси
 • Редовна месечна плата и солидни примања
 • Исплата на К-15
 • Годишни бонуси и зголемување на плата по заслуга
 • Работно време во една смена

Потребни квалификации:

 • Завршено минимум средно образование;
 • Основни компјутерски способности;
 • Работно познавање на англиски јазик;
 • Пожелно е искуство во продажба;
 • Одлични комуникациски и преговарачки способности;
 • Одлични организациски способности.

Информации за компанијата – www.pneumatik.mk

Локација – Битола, ул. Воден, бр. 3

Слободни работни места – 2

 


 

 

 

 

 

 

Сите заинтересирани кандидати кои ги исполнуваат наведените квалификации потребно е да достават своја биографија (CV) најдоцна до 17.06.2024 година.

Ги охрабруваме сите заинтересирани кандидати да аплицираат за новоотвореното работно место. Телефонските јавувања нема да бидат земени во предвид. Само кандидатите кои ќе бидат повикани на разговор ќе бидат лично контактирани.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде