Vrabotuvanje.com - Хигиеничарка - Куманово - ДЕТОИЛ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Куманово

Рок за пријавување:

  • ДЕТОИЛ ДОО

 

 

За работно ангажирање во фирмата МАР МЕДИКА ДООЕЛ КУМАНОВО за своите деловни простории во КУМАНОВО ако може да објавите оглас за работно место:

ХИГИЕНИЧАРКА
 

Напомена: Огласот се однесува за реон Куманово.

Потребни квалификации:

  • Завршено средно образование
  • Препорачливо е претходно работно искуство како хигиеничарка

Личен профил: 

  • Организираност и одговорност
  • Одлични комуникациски вештини
  • Професионалионален и љубезен однос 
  • Лојалност, самоиницијативност, темелност, енергичност

Доколку се исполнуваат бараните квалификации и компетенции потребно е кандидатите да испратат CV преку полето Брза Апликација или да се јават на телефонски број 075/289-790.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде