Vrabotuvanje.com - Хигиеничарка - Велес - ДЕТОИЛ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Велес

Рок за пријавување:

  • ДЕТОИЛ ДОО

 

 

Компанијата ДЕТОИЛ ДОО ВЕЛЕС БЕНЗИНСКА СТАНИЦА поради отварање на нова бензинска станица има потреба од следната работна позиција 

ХИГИЕНИЧАРКА
 

Напомена: На огласот може да се јават кандидати кои се со место на живеење околина ВЕЛЕС.

Потребни квалификации:

  • Завршено средно образование
  • Препорачливо е претходно работно искуство како хигиеничар

Личен профил:

  • Организираност и одговорност
  • Одлични комуникациски вештини
  • Професионалионален и љубезен однос 
  • Лојалност, самоиницијативност, темелност, енергичност

Доколку се исполнуваат бараните квалификации и компетенции потребно е кандидатите да испратат CV на vrabotuvanje@detoil.com.mk или да се јават на телефонски број 075/289-790.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде