Vrabotuvanje.com - Хигиеничарка - Скопје - Сити Клуб Казино
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Сити Клуб Казино
  • Адреса: Ул.Качанички пат, 2300Отворена е следната работна позиција во казино Royale:


ХИГИЕНИЧАРКА

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:

  • Завршено средно образование
  • Основно познавање за работа на компјутери
  • Основно познавање на англиски јазик 

НИЕ НУДИМЕ:

  • Редовни месечни примања
  • Одлични услови за работа
  • Работа во две смени
  • Организиран превоз и храна 
  • Плата: 26.000 денари

Својата професионална биографија CV може да ја доставите преку полето Брза Апликација или контактирајте не на Viber на телефонскиот број 071265065.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде