Vrabotuvanje.com - Хигиеничарка - Охрид - Недцанн Северна Македонија
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Охрид

Рок за пријавување:

 • Недцанн Северна Македонија
 • Адреса: 15 Корпус бр. 89, 6000 Охрид
 • Веб страна: https://nedcann.com/

 

Ние во Nedcann ја обожаваме канабисната билка и ги откриваме нејзините прекрасни природни активни супстанции на сите луѓе во светот. Нашата амбиција е да ја направиме достапна за сите пациенти кои можат да имаат корист од неа.

Нашата страст кон билката е скоро логична ако се размисли за позитивните ефекти што ги има врз состојби како рак, сон, епилепсија, дебелина, алцхајмер, дијабетес, кожни болести, сепса, воспаление, шизофренија и многу други. Ние сме фасцинирани од активните супстанции во канабисот и неговиот огромен потенцијал да помага и да ги олеснува луѓето кои страдаат од болести и состојби.

Не правиме никакви отстапки во нашата настојба да бидеме најдобар снабдувач на медицински канабис на светскиот пазар. Нашето производствено претпријатие се наоѓа во Охрид и во моментов бараме нови членови на тимот кои ќе ни помогнат во градењето на нашата организација.
 

ХИГИЕНИЧАРКА

 

Потребни квалификации:

 • Средно образование;
 • Претходно работно искуство ќе се смета за предност.

Опис на работни задачи:

 • Чистење на подовите со метење, џогирање и со машина за чистење;
 • Чистење на канцеларискиот мебел и опрема;
 • Чистење и обезбедување на потребните материјали во тоалетите;
 • Собирање на отпад и празнење на корпи за отпадоци;
 • Чистење на прозорци.

Лични карактеристики:

 • Организираност и одговорност;
 • Способност за тимска работа;
 • Лојалност, иницијативност, темелност, енергичност;
 • Способност за работа под притисок и на кратки рокови.
Заинтересирани? Тогаш испратете го вашето CV и мотивационо писмо на англиски јазик денес преку полето Брза Апликација.
​Контакт телефон: +389 76 777 223
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде