Vrabotuvanje.com - Монтер - Кавадарци - Кавадарци - КЛИМИ.МК
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Монтер - Кавадарци

Кавадарци

Рок за пријавување:

 • КЛИМИ.МК

 

КЛИМИ.мк како дел од реномираниот бренд на ТИМ КОРПОРЕЈШН ДООЕЛ поради проширување тимот објавува оглас за отворено работно место на позиција 

МОНТЕР на клима уреди
локација: Кавадарци

ОПИС НА ЗАДАЧИ:

 • Монтажа на резиденцијални и комерцијални уреди за климатизација.
 • Сервис и одржување на уреди за климатизација.
 • Обезбедување квалитетна поддршка/едукација кон крајните корисници и помош поврзани со производите кои ги нудиме.
 • Работа во 1ва смена.

БАРАНИ КВАЛИФИКАЦИИ И ВЕШТИНИ:

 • Минимум средно завршено образование
 • Минимум 2 години претходно искуство со монтажа/сервис на клима уреди и/или фриготехника.
 • Напредно познавање на работа на клима уреди и фриготехника.
 • Возачка дозвола мин. Б-категорија

ПРЕДНОСТ ЌЕ ИМААТ КАНДИДАТИТЕ:

 • Претходно искуство со монтажа/сервис на клима уреди и/или фриготехника.
 • Познавање на работа на клима уреди и фриготехника.


Доколку сте заинтересирани за оваа работна позиција ве молиме испратете ја вашата апликација електронски преку полето Брза Апликација или на 070 731 353. 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде