Vrabotuvanje.com - Работа во call center и теренска работа - Скопје - Платинум Лајн ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Работа во call center и теренска работа

Скопје

Рок за пријавување:

  • Платинум Лајн ДООЕЛ

Компанијата Платинум Лајн има потреба од млади, позитивни и комуникативни девојки за 

Работа во call center и теренска работа

Потребни квалификации:

  • Завршено средно образование
  • Со или без работно искуство

Ние нудиме:

  • Редовна месечна плата  во висина од 18.500 ден. плус бонуси.
  • Работни денови од понеделник до петок
  • Пријатна работна атмосфера

Вашите биографии можете да ги испратите електронски преку полето Аплицирај.​

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде