Vrabotuvanje.com - Отворени работни позиции - Скопје - Неуромедика
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Отворени работни позиции

Скопје

Рок за пријавување:

  • Неуромедика

НЕУРОМЕДИКА, Првата приватна поликлиника во Р. Македонија која успешно работи веќе 27 години,
објавува оглас за следните работни позиции:

Медицински кадар:
Специјалисти по биохемија – 2 извршители
Педијатри - 1 извршител
Општ хирург - 2 извршители
Доктори по општа пракса – 4 извршители
Медицински сестри - 10 извршители
Инструментарки – 5 извршители
Анестезиолози – 2 извршители
Дипломиран фармацевт - 2 извршители
Психолог (предност медицински психолог) - 2 извршители
Лаборанти - 5 извршители

Административен кадар:
Администратор-операторки – 5 извршители 


Кандидатите потребно е да го достават своето CV, (кратка биографија на македонски јазик со фотографија) документи за завршено образование, потврда за работно искуство на еден од следните начини:

Испраќање на професионална биографија (CV) преку полето Брза Апликација, или лично во просториите на Неуромедика или по пошта на адреса: ПЗУ Неуромедика, ул. Јордан Мијалков бр.62, 1000 Скопје, со назнака на позицијата за која се аплицира.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде