Vrabotuvanje.com - Хигиеничар/Public attendant - Скопје - Hilton Hotels
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Хигиеничар/Public attendant

Скопје

Рок за пријавување:

  • Hilton Hotels

 


Станете дел на првиот Хилтон во Скопје. DoubleTree by Hilton Skopje вработува:

 

Хигиеничар/Public attendant 

 

Потребни квалификации:

 

  • Основно образование
  • Претходно работно искуство од 2 години на иста позиција ​
 

ОДГОВОРНОСТИ И ЗАДАЧИ:
 

  • Ја одржува хигиената во хотелот
  • Водење евиденција на средствата за одржување на хигиената​
 

ЛИЧЕН ПРОФИЛ:
 

  • Вредна и одговорна личност
  • Педантност и темелност
  • Позитивен и енергичен пристап кон работата​


Сите заинтересирани кандидати може да достават CV преку полето Брза Апликација.
 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде