Vrabotuvanje.com - Координатор на комерцијален центар - Скопје - Скопје - ЕНМОН извоз-увоз ДООЕЛ Велес
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Координатор на комерцијален центар - Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

 • ЕНМОН извоз-увоз ДООЕЛ Велес
 • Адреса: ОЛИВЕР КИТАНОВСКИ 119, 1400 Велес

Vacancy:  Mid-Senior Level .NET Solution Developer

ЕНМОН – Светот на керамиката, е трговско друштво кое се занимава со производство, трговија, увоз и извоз на керамички плочки, гранит, керамика, санитарија и составна опрема за купатила. Во Македонија е застапен со 7 салони за малопродажба, 4 магацини за големопродажба, фабрика за производство на лепак. Произведуваме смеси за фугирање, смеси за нивелирање и хидроизолација, мебел за купатила, кади итн. и поседуваме сопствени возила за меѓународен транспорт.

ЕНМОН ГРУП е компанија која е лидер во својата работа и како таква постана гигант не само на територијата на Србија, туку и во целиот регион. Ги подржуваме добрите идеи и секогаш сме орентирани кон подобрување на работните процеси.

ЕНМОН има потреба од следната работна позиција:

Координатор на комерцијален центар - Скопје

Потребни квалификации и вештини:

 • Високо образование;
 • Минимум 2 години претходно работно искуство во иста дејност;
 • Познавање на англиски јазик (напредно ниво);
 • Поседување на возачка дозвола Б – категорија;
 • Компјутерски вештини.

Основни работни задачи и одговорности:

 • Одговорни за тековно функционирање на комерцијалниот центар Скопје (малопродажба/големопродажба/логистика);
 • Координирање на вработените да нивните дневни задачи се во согласност со политиката и стратегијата на компанијата;
 • Придонес во континуиран развој на компанијата.

Ние нудиме:

 • Неопределен работен однос;
 • Службено возило и телефон;
 • Пренослив компјутер.

Доколку сте заинтересирани испратете ја Вашата Професионална биографија преку полето "Брза Апликација"

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде