Vrabotuvanje.com - Диспечер/ка - Скопје - КЛИКНИ ЈАДИ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • КЛИКНИ ЈАДИ ДОО
 • Адреса: ул.Скупи бр.5а/24 Карпош, 1000 Скопје
 • Веб страна: http://www.kliknijadi.mk


КликниЈади е компанија која врши достава на храна од многу ресторани во Скопје до вашиот Дом или Канцеларија.

КликниЈади има потреба од следната работна позиција

ДИСПЕЧЕР/КА
1 (Еден) Извршител 

 

Опис на работна позиција:

 • Kомуникација и организација на работа со клиенти, ресторани, доставувачи.

Потребни квалификации и услови:

 • Минимум завршено средно образование;
 • Основно познавање на работа на компјутери;
 • Познавање на англиски јазик;
 • Високо ниво на организираност;
 • Културен, љубезен комуникатор.

Ние нудиме:

 • Почетни месечни примања во висина од 20.000 денари;
 • Работа во две смени, шест дена во неделата;
 • Динамична работа, со можност за напредок во компанијата.

Сите заинтересирани кандидати ги покануваме да ја испратат својата биографија преку полето Брза Апликација!
 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде