Vrabotuvanje.com - Административен работник - Скопје - Solun Hotel & Spa
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Административен работник

Скопје

Рок за пријавување:

 • Solun Hotel & Spa

Solun Hotel & Spa има потреба од следната работна позиција:

Административен работник


Потребни квалификации:

 • ВСС - економски факултет
 • Претходно работно искуство финансии или сметководство, за канцалариска работа
 • Одлично познавање на англиски јазик
 • Познавање на работа на компјутер

Одговорности и задачи:

 • Издавање на фактури
 • Прием на влезни фактури и пошта, нивно заведување во програми и книги

Личен профил:

 • Комуникативна, одговорна и лојална личност
 • Љубезност и педантност, со позитивен став
 • Самоиницијативност и посветеност на работата
 • Тимска работа и професионален однос кон клиенти

 
Вашата Професионална Биографија можете да ја доставите преку полето Брза Апликација!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде