Vrabotuvanje.com - Мерчендајзер за МАРС дивизија - Скопје - Orbico Group
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Мерчендајзер за МАРС дивизија

Скопје

Рок за пријавување:

  • Orbico Group

 

Орбико е водечки дистрибутер за голем број на квалитетни, глобално познати брендови кои се движат од производи за нега и убавина, прехрамбени и непрехрамбени производи, технички и електрични апарати, лекови, играчки, текстил, цигари, моторни масла и многу други производи. Богатиот и разновиден спектар на брендови и производи бара висок степен на флексибилност, отвореноста на постојани промени, флексибилна организација и инвестирање во развој на луѓето и во брендовите.
 

 

Мерчендајзер за МАРС дивизија реон Скопје

 
Потребни квалификации:
  • Унапредување на продажба, планирање и развивање и стратегија за производите, акции, пратење на рокови, подредување на производите според наложените стандарди, трендови за предвидување на потребите за нови и идни производи
  • Работно Искуство 1 година во продажба 
  • Одлична услуга со клиенти, одлични комуникациски вештни,организациски способности, тимски дух
  • Професионално однесување, флексибилност и позитивен однос спрема промени.
Сите заинтересирани кандидати кои ги поседуваат горенаведените критериуми и квалификации и се заинтересирани за истата позиција да испратат Професионална биографија преку полето Брза Апликација.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде