Vrabotuvanje.com - Администратор - Скопје - Друштво за трговија и услуги ФЕЈ КАН АКОНТИНГ ДООЕЛ увоз-извоз Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Администратор

Скопје

Рок за пријавување:

 • Друштво за трговија и услуги ФЕЈ КАН АКОНТИНГ ДООЕЛ увоз-извоз Скопје

Друштво за трговија и услуги ФЕЈ КАН АКОНТИНГ ДООЕЛ увоз-извоз Скопје

Нашиот тим се состои од 8 професионалци од областа на финансии. Нудиме навремена и квалитетна услуга за нашите клиенти.

Поради брз раст на компанијата, повикуваме амбициозни лица да аплицираат на позицијата:

АДМИНИСТРАТОР (ж)

Потребни квалификации:

 • ССС/ВСС;
 • Минимум 1 година работно искуство;
 • Одлично познавање на Excel и MS Office.  

Одговорности и задачи:

 • Прием на странки;
 • Деловна е-маил кореспонденција;
 • Прием и испраќање на пошта;
 • Евиденција, архивирање на документи и водење општи административни работи;
 • Припрема на пратки со документација;
 • Работа со  зонел софтвер;
 • Електронско банкарство.

Посакувани способности и вештини:

 • Одличини комуникациски способности;
 • Прецизност и брзина;
 • Мотивирана и стабилна личност;
 • Флексибилност за индивидуална и тимска работа;
 • Лојалност, самоиницијативност, темелност, енергичност;
 • Професионалност и деловна етика.

Ние нудиме:

 • Позитивна работна атмосфера со отворена комуникација;
 • Континуирано усовршување во сите области (стручни, индивидуaлни);
 • Работно време oд понеделник до петок и две саботи месечно, 08:00ч - 16:00ч;
 • Плата по договор.
   

Ве покануваме, доколку имате интерес и соодветствувате со опишаниот профил за позицијата, пратете Ваша апликација со Професионална биографија преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Административни професии изнесува 20.922 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде