Vrabotuvanje.com - Администратор - Скопје - Биоком Тренд ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Администратор

Скопје

Рок за пријавување:

 • Биоком Тренд ДООЕЛ

Зборувате течно албански јазик? Сакате да ја развиете Вашата кариера во продажбата?
Тогаш Вие сте совршен кандидат за нас!

Биоком Тренд ДОООЕЛ, Скопје има потреба од следната работна позиција

АДМИНИСТРАТОР

Потребни квалификации:

 • ВСС
 • Високо ниво познавање на албански јазик 
 • Работно искуство во продажба ќе се смета за предност
 • Познавање на англиски јазик ќе се смета за предност
 • Познавање на работа со компјутер
 • Возачка дозвола Б – активен возач


Одговорности и задачи:

 • Подготовка на фактури и документи 
 • Подготовка на договори и архивирање
 • Проследувње на повици
 • Комуникација со клиенти


Профил на личноста:

 • Високо одговорна амбициозна личност со организациски вештини
 • Лојалност, флексибилност и енергичност
 • Способност за тимска работа


Ние нудиме:

 • 8 часа работно време, од понеделик до петок
 • Редовна месечна плата

Доколку имате желба да бидете и Вие дел од нашиот успешен тим, испратете го Вашето CV преку полето Брза Апликација или на мејл macedonia@biokom-trend.com.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Административни професии изнесува 20.922 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде