Vrabotuvanje.com - Работници во производство на картонска амбалажа - Скопје - КАРТОНПЛАСТ ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Работници во производство на картонска амбалажа

Скопје

Рок за пријавување:

  • КАРТОНПЛАСТ ДООЕЛ
  • Адреса: Борис Трајковски 7/144 К.Вода, 1000 Скопје

Картонпласт има потреба од следната работна позиција:
 
Работници во производство на картонска амбалажа
за изработка на кутии
 
Потребни квалификации:
  • ССС
  • Претходно работно искуство
Личен профил:
  • Организирана и одговорна личност
  • Лојалност и иницијативност 
  • Вредни, енергични
  • Тимска работа и професионален однос

 


Вашите пријави можете да ги испратите преку полето Брза Апликација.
 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде