Vrabotuvanje.com - Работник во производство (галванизер) - Скопје - Братство Површинска заштита
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Работник во производство (галванизер)

Скопје

Рок за пријавување:

  • Братство Површинска заштита

Братство Површинска Заштита располага со најсовремена опрема за нанесување заштитна превлака на метали на Балканските простори.

Братство Површинска заштита Скопје има потреба од проширување на својот тим за работно место

Работник во производство (галванизер)

 

ОПИС НА РАБОТНА ПОЗИЦИЈА:

  • Потопување на метални делови во специјални кади каде има разни раствори (линија за хромирање, брунирање, цинковање и сл.)

Потребни квалификации:

 

  • Завршено средно образование
  • Претходно работно искуство ќе се смета за предност​

Услуги кои што ги нуди нашиот погон

  • Цинкување
  • Анодна оксидација
  • Фосфатирање
  • Хемиско (безструјно) никлување
  • Брунирање
  • Тврдо хромирање


Доколку ги исполнувате бараните услови Ве повикуваме да ги испратите Вашата биографија и писмо за мотивација преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде