Vrabotuvanje.com - ИТ Техничар - Скопје - Златна Копачка - Еден
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • Златна Копачка - Еден

Нашата примарна дејност е од областа игри на среќа во обложувалници. Љубителите на спортот и пасионираните обложувачи ги опслужуваат одлично обучени соработници во повеќе области. 

Ние ги цениме нашите вработени, бидејќи сме убедени дека тим од стручни, посветени и способни кадри се клуч за успешно работење на секоја компанија која се стреми кон континуирано подобрување, развој и унапредување на деловната активност со цел да биде во чекор со светските стандарди во однос на квалитетот на услугите.

ОГЛАС ЗА РАБОТНО МЕСТО

ИТ ТЕХНИЧАР
 
 
Работни задачи и одговорности:
 • Конфигурирање на рутер
 • Работа со компјутерски мрежи и нивно каблирање
 • Работа и монтирање на компјутерска опрема
 • Инсталација на оперативни системи и програми
 • Сервисирање на компјутерска опрема
 • Техничка поддршка на подружници во Скопје и на територијата на државата
 • Работа во смени
 
Потребни квалификации:
 • Завршено средно образование
 • Возачка дозвола “Б” категорија
 • Познавање на компјутерски мрежи
 
Ние нудиме:
 • Вреднување и наградување на вашата работа и залагање
 • Стабилна и позитивна работна атмосфера во професионален, динамичен и млад тим во пријатно работно опкружување
 • Предизвик, стабилност и можност за учење и напредување
 • Континуирано усовршување
 • Можност за напредување на повисока позиција
 
Својата професионална биографија може да ја доставите електронски преку полето Брза Апликација.
 
Бидете дел од тимот на ЗЛАТНА КОПАЧКА, Ве очекуваме!
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
ИТ, Телекомуникации изнесува 45.517 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде