Vrabotuvanje.com - Работници во производство - Скопје - ПЕКАБЕСКО АД
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Работници во производство

Скопје

Рок за пријавување:

 • ПЕКАБЕСКО АД


Производителот на сувомеснати производи и трговец на големо со
прехранбени производи ПЕКАБЕСКО АД заради остварување на целите Ви ја
нуди следнава работна позиција:

РАБОТНИЦИ ВО ПРОИЗВОДСТВО

 

Кандидатите треба да ги исполнуваат следните услови:

 • Со основно или средно образование,
 • Со или без работно искуство ( предност имаат кандидати кои имаат работно искуство во прехрамбената индустрија ),
 • Трудољубиви со желба за работа,
 • Способност за тимска работа.


Работни услови:

 • Работниот однос се склучува на одредено време 3 месеци ( со можност за продолжување ),
 • Нето плата до 22.800,00 денари,
 • Обезбеден топол оброк,
 • Обезбеден превоз ( месечна карта со ЈСП),
 • Работата е организирана во три смени кои се менуваат на неделно ниво,
 • Неделното работно време изнесува 40 часа.


Напомена:

 • Изборот на кандидатите ќе се изврши во рок од 10 дена по истекот на рокот за пријавување,
 • Ќе бидат контактирани само кандидатите кои ги задоволуваат критериумите,
 • Испратете го вашето CV ( молба ) преку полето Брза Апликација,
 • Апликациите да се достават заклучно со 01.09.2022 година.

Пекабеско АД

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде