Vrabotuvanje.com - Стручен за деловна поддршка - Експозитура Струмица - Струмица - ПРОКРЕДИТ БАНКА
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Стручен за деловна поддршка - Експозитура Струмица

Струмица

Рок за пријавување:

  • ПРОКРЕДИТ БАНКА

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
ИТ, Телекомуникации изнесува 45.517 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде