Vrabotuvanje.com - Технолог во Сектор развој - Скопје - ВИТАЛИА Никола и др. доо
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Технолог во Сектор развој

Скопје

Рок за пријавување:

  • ВИТАЛИА Никола и др. доо

ВИТАЛИА Никола и др ДОО Скопје, лидер во категоријата здрава храна
го објавува следното слободно работно место

Технолог во Сектор развој

Како ќе Ве препознаеме:

  • Имате високо образование (ВСС) по прехрамбена или био технологија/дипломиран технолог, дипломиран инженер технолог или био технолог
  • Работно искуство не е неопходно, но доколку го имате во областа на технолошки постапки, лабораторија или развој на нови производи ќе имате предност во процесот на селекција
  • Способни сте за работа во тим
  • Поседувате самоиницијативност и подготвеност за учење
  • Солидно го владеете англискиот јазик

Цел и одговорност на работното место:

  • Асистирање и самостојно водење на процесот на истражување и развој на нов производ
  • Развивање на подобрени рецептури на производи
  • Администрирање на процесите согласно процедурите за разввој


Дневното работно време на оваа позиција е 8 часа, во една смена, со почеток од 08.00 до 16/00 часот, а по потреба може да се организира и работа во втора смена. Неделното работно време е од понеделник до петок.

Обезбедуваме храна и превоз за сите вработени, како и дополнителни надоместоци за редовност на работа. Трудот и ефикасноста ги препознаваме и наградуваме на месечно ниво под мотото “Работник на месецот”, бонуси и други додатоци.

Вашата кратка биографија доставете ја преку полето Брза Апликација со назнака ”За оглас – Тенолог во Сектор развој”.

Ве очекуваме!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде