Vrabotuvanje.com - Магацински работници - Скопје - МАКО-МАРКЕТ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Магацински работници

Скопје

Рок за пријавување:

 • МАКО-МАРКЕТ ДОО
Мако Маркет ДОО Скопје  компанија која се стреми да биде претпочитан избор за дистрибутер на принципалите и на клиентите во земјата со модерен и ефикасен дистрибутивен систем, најголема покриеност на продажни места, најбрз пробив на пазарот, извонредна грижа за клиентите и големо портфолио на производи со врвен квалитет за крајните потрошувачи,
 
има потреба од
Магацински работници
 
 
Носи, товара и истовара стоки и материјали во магацинот, врши редење, складирање, пакување и препакување со цел да подготви стоки и материјали за достава.
 

Одговорности и задачи: 

 • Ракување со стоки (сортирање, пакување и препакување, контрола врз квалитетот на влезните и излезните стоки и материјали) 
 • Одржување на магацинот (редење и уредување на магацинот според потребите)
 • Контрола (врши контрола врз квалитетот на влезните и излезните стоки и материјали)  

Личен профил:

 • Вредна и одговорна личност
 • Подготвеност за тимска работа
 • Способност за работа под притисок и во временски рок

Доколку:

 • Вие сте тимски играч
 • Сакате работа во динамична средина

Тогаш сте личноста за оваа работна позиција!

За возврат Мако Маркет нуди:

 • Можност за професионален и личен развој 
 • Пријатна и пријателска работна средина
 • Постојано вработување и конкурентна плата од 25.000,00 ден.
 • Динамична работа
 
Аплицирајте сега преку полето Брза Апликација и ќе бидете исконтактирани од тимот на Човечки Ресурси на Мако Маркет.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде