Vrabotuvanje.com - Конфекциски работници (кројачи, шивачи, шаблонери) - Скопје - ЕУРО СТИЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Конфекциски работници (кројачи, шивачи, шаблонери)

Скопје

Рок за пријавување:

  • ЕУРО СТИЛ
  • Адреса: ул.Тајмишка бр.30б Г.Баба, 1000 Скопје
  • Веб страна: http://www.euro-stil.mk


Еуростил е македонска компанија која датира од 1990 година и се занимава со производство на автонавлаки, увоз, извоз, дистрибуција и продажба на производи опфатени од областа на автокозметиката и автогалантеријата.

Еуростил има потреба од следната работна позиција

Конфекциски работници (кројачи, шивачи, шаблонери)

Потребни квалификации:

  • Со претходно работно искуство и возраст до 50 години
  • или со делумно работно искуство од работа во шивална, возраст не повеќе од 35 години и желба да ја научи работата

Ние нудиме:

  • Одлични услови за работа без норми, без прекувремено работно време, без работа за празници.
  • Пријавени на 8 часа на цела плата
  • Редовна исплата на плата
  • К15 
  • Летен и зимски одмор


Сите заинтересирани кандидати своите професионални биографии може да ги достават преку полето Брза Апликација.
Контакт: 070/225-172

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде