Vrabotuvanje.com - Доставувач на пратки - Прилеп - Прилеп - ЕКО ЛОГИСТИК СЕРВИС ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Доставувач на пратки - Прилеп

Прилеп

Рок за пријавување:

  • ЕКО ЛОГИСТИК СЕРВИС ДООЕЛ Скопје

ЕЛС ВРАБОТУВА!!!

ЕКО ЛОГИСТИК СЕРВИС ДООЕЛ Скопје е брзорастечка компанија за вршење поштенски услуги.
Нашата цел е да им обезбедиме на нашите клиенти брза, ефикасна, еколошка достава по пристапни цени.

Имаме потреба од проширување на нашиот тим, и тоа вработување на кандидат за  работна позиција:

ДОСТАВУВАЧ НА ПРАТКИ ЗА РЕОН ПРИЛЕП

 
 
Потребни квалификации:
  • Завршено средно образование
  • Поседување на возачка дозвола Б – категорија
  • Познавање на работа со компјутер
  • Искуство во работата ќе биде предност при изборот на соодветниот кандидат.  
 
 
Посакувани компетенции: 
  • Организациски вештини
  • Подготвеност за тимска работа 
  • Способност за решавање на проблематични ситуации 

 

Доколку ги поседувате потребните вештини и искуство за да се приклучите на нашиот тим, Ве молиме испратете ја Вашата апликација (CV) електронски преку полето Брза Апликација со задолжителна назнака за позицијата за која аплицирате и на телефонскиот број 070 269 177.
 
Ќе бидат контактирани само кандидатите во потесен круг на селекција.​
 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде