Vrabotuvanje.com - Општи магацински работници (сезонски работници) - Скопје - МАКЕДОНИЈАЛЕК ДОО Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Општи магацински работници (сезонски работници)

Скопје

Рок за пријавување:

  • МАКЕДОНИЈАЛЕК ДОО Скопје

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде