Vrabotuvanje.com - Хигиеничар/ка - Скопје - Друштво за производство, промет и услуги БЕБИДА ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Хигиеничар/ка

Скопје

Рок за пријавување:

  • Друштво за производство, промет и услуги БЕБИДА ДОО

Градска кафеана во срцето на Скопје создадена за сите оние кои знаат да уживаат.
Го прошируваме тимот и сакаме да станете дел од нас!

ХИГИЕНИЧАР/КА

 

Посакувани способности и вештини:

  • Завршено образование 

Личен профил:

  • Љубезност и педантност, со позитивен став
  • Самоиницијативност и посветеност на работата

 Доколку сте заинтересирани Ве покануваме да ни доставите Ваша кратка биографија преку полето "Брза Апликација"!
Телефонски број за контакт: 071 822 823.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде