Vrabotuvanje.com - Персонал за работа / Касиер / Помошник во кујна - Скопје - Бургер Кинг
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Персонал за работа / Касиер / Помошник во кујна

Скопје

Рок за пријавување:

 • Бургер Кинг

 

Бургер Кинг
има потреба од следната работна позиција:

Персонал за работа / Касиер / Помошник во кујна
за полно и скратено работно време (full и part time)

Бараме работници со:

 • Завршено средно образование;
 • Со или без претходно работно искуство.

Потребни квалификации:

 • Комуникативна, одговорна и лојална личност;
 • Тимска работа и професионален однос кон клиентите;
 • Самоиницијативност и посветеност на работата;
 • Со позитивен став.

Ние нудиме:

 • Професионална и позитивна работна атмосфера;
 • Работа во одлични услови и под одлични стандарди;
 • Динамична средина во која трудот се вреднува и се гради натпреварувачки дух;
 • Атмосфера во која максимално се ценат различностите;
 • 40 (или 20) работни часа неделно;
 • 2 слободни денови во неделата;
 • Флексибилен распоред на смените;
 • Платен минат труд;
 • Дополнително платени празнични (250%), неделни (150%), ноќни часови (235%)...
 • Доколку има потреба од прекувремена работа - секој еден прекувремен час е платен дополнително, повеќе од двојно;
 • Редовен годишен одмор и платен регрес за годишен одмор (К-15);
 • Оброк за време на смената;
 • За доцните смени - превоз од работното место до дома со сопствен сервис за превоз;
 • Платени прегледи и обуки;
 • Можност за личен развој и напредување во хиерархијата на компанијата;
 • Можност за градење кариера.

Сите заинтересирани кандидати своите биографии може да ги испратат преку полето Брза Апликација!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде