Vrabotuvanje.com - Соработници во трговска дејност - Битола, Прилеп, Кавадарци - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Соработници во трговска дејност

Битола, Прилеп, Кавадарци

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

 

Придружете се на нашиот тим!

ПРОДАЖЕН АГЕНТ

УСЛОВИ КОИ ТРЕБА ДА ГИ ИМААТ ИДЕАЛНИТЕ КАНДИДАТИ:

  • Расположение за работа и одговорност
  • Мотивирани од желбата да успеете од сопствени залагања (без оглед дали имате професионално искуство или не, ние ќе ве упатиме во работата, ќе учествувате на обука на која точно ќе видите што подразбира истата)

ШТО ВИ НУДИМЕ?

  • Сопствен автомобил за работа на територијата каде живеете
  • Препорачана возраст на кандидатот од 18-40 години
  • Флексибилно работно време прилагодено на вашите потреби
  • Пакет на примања составен од фиксен дел + провизии од склучени договори

опис на работата

  • Промоција на производите од компанијата, склучување договори за продажба

Сите заинтересирани кандидати своите професионални биографии може да ги достават ​преку полето Брза Апликација

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде