Vrabotuvanje.com - Помошник декоратер - Скопје - Шарлота
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Помошник декоратер

Скопје

Рок за пријавување:

  • Шарлота
 
 
 


 

Шарлота е семејна компанија со повеќе oд три децениско работно искуство. Затоа е сосема нормално што ние денес уживаме репутација на една од најстарите слаткарници на ниво на цела држава. Во Шарлота се за првпат направени вашите најомилени вкусови на торти. Познатите: Домашна торта, Киндер, Шери, Нестле, Овошна и Ројал кои  се резултат на долгогодишен труд, инвестирање и развој во производството на торти за сечиј вкус и способност да одговориме на секое барање и да ја ДИЗАЈНИРАМЕ вашата торта до совршенство

Поради зголемен обем на работа , имаме потреба од следната работна позиција
 

ПОМОШНИК ДЕКОРАТЕР

Локација: Скопје

Ако сакате да создавате уметнички дела во форма на слатки задоволства време е да станете дел од нашиот тим

Бараме креативен декоратер, кој ужива во украсување на торти и слатки, да се приклучи во нашиот тим во Скопје


Телефон за контакт: 077679714 и 078403084

Пријави се!

Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде