Vrabotuvanje.com - Унапредувач на продажба – Скопје - Скопје - ЕУРО ТАБАК ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Унапредувач на продажба – Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

 • ЕУРО ТАБАК ДОО

 
 
Eуротабак е компанија која се стреми да биде претпочитан избор за дистрибутер на принципалите и на клиентите во земјата со модерен и ефикасен дистрибутивен систем, најголема покриеност на продажни места, најбрз пробив на пазарот, извонредна грижа за клиентите и големо портфолио на производи со врвен квалитет за крајните потрошувачи.
 
Еуротабак има потреба од Унапредувач на продажба
 
Локација: Скопје
Оддел: Продажба
Рок за пријавување: 02.08.2024
Позиции: 1
 
Одговара за остварување на висока изложеност и видливост на асортиманот, брендовите и артиклите со цел да придонесе за зголемување на продажбата и реализација на поставените таргети.
 

Одговорности како унапредувач на продажба:
 • Гради добри односи на соработка со секое продажно место, врши проверка на залихите и роковите на производите на лагер и договара спроведување.
 • Поставува и одржува сталежи, дисплеи и други видови на опрема за изложување на брендовите и артиклите во согласност со процедурите и стандардите.
Ако сметате дека:
 • Сте тимски играч
 • Сакате работа во динамична и кретивна средина
 • Немате проблем со менаџмент на време
 • Поседувате одлични комуникациски вештини

Тогаш сте личноста за оваа работна позиција!

Аплицирајте сега и ќе бидете исконтактирани од тимот на Човечки Ресурси на Еуро Табак.

За возврат Еуро Табак нуди:

 • Можност за професионален и личен развој
 • Пријатна и пријателска работна средина
 • Постојано вработување и конкурентна плата
 • Динамична работа
Услови за работа:
 • Редовна месечна плата;
 • Полно работно време- 40 часа;
 • Пријатна работна атмосфера;
 • Обезбедени услови за работа со сите потребни метеријално-технички средства;
Како да аплицирате:
Доколку ги поседувате потребните вештини и искуство за да се приклучите на нашиот тим, аплицирајте за оваа позиција преку полето Аплицирај и ќе бидете исконтактирани од тимот на Човечки Ресурси на  Еуро Табак.
 
Краен рок за аплицирање: до 02.08.2024
Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде