Vrabotuvanje.com - Продавачка за пијалок и храна - Скопје - Шарлота
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продавачка за пијалок и храна

Скопје

Рок за пријавување:

  • Шарлота
 
 
 


 

Шарлота е семејна компанија со повеќе oд три децениско работно искуство. Затоа е сосема нормално што ние денес уживаме репутација на една од најстарите слаткарници на ниво на цела држава. Во Шарлота се за првпат направени вашите најомилени вкусови на торти. Познатите: Домашна торта, Киндер, Шери, Нестле, Овошна и Ројал кои  се резултат на долгогодишен труд, инвестирање и развој во производството на торти за сечиј вкус и способност да одговориме на секое барање и да ја ДИЗАЈНИРАМЕ вашата торта до совршенство

Поради зголемен обем на работа , имаме потреба од следната работна позиција
 

Продавачка за пијалок и храна

Опис на работно место:

  • Продажба на слатки и сладолед во ресторанот;
  • Комуникација со потрошувачи;
  • Работа на каса; 

Бараме:

  • Завршено ССС;
  • Претходно работно искуство од областа на продажбата сладолед и слатки ќе се смета за предност;
  • Поседување на висок степен на личен интегритет;


Телефон за контакт: 077679714 и 078403084

Пријави се!

Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде