Vrabotuvanje.com - Агенти за продажба - Скопје - ФАСХИОН МОДА ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Агенти за продажба

Скопје

Рок за пријавување:

  • ФАСХИОН МОДА ДООЕЛ
 
 

52 Concept Store е мултибренд продавница која во својот асортиман нуди брендови како Dsquared, Dolce Gabbana, Brunello Cucinelli, Isabel Marant, Giuseppe Zanotti, Le Silla. 52 Concept Store има потреба од вработување во својата продавница во Ramstore Mall на следната позиција:

​АГЕНТИ ЗА ПРОДАЖБА

Потребни квалификации:

  • Претходно искуство во продажба,
  • Основно познавање на англиски јазик,
  • Познавање и искуство во работа со модни брендови ќе се смета за предност
  • Љубезност и комуникативност

Работните задачи се состојат од:

  • Препознавање на потребите на купувачите  и советување согласно истите
  • Унапредување на продажбата преку грижа за купувачите и презентирање на понудата во продавницата

Заинтересирани?

Компанијата нуди можност за професионално усовршување и можност за напредување.

Доколку сметате дека ги исполнувате наведените критериуми ве повикуваме да ја испратите Вашата биографија преку Брзата Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде