Vrabotuvanje.com - Асистент за примно сервис/резервни делови - Скопје - ДИНАМИКС ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Асистент за примно сервис/резервни делови

Скопје

Рок за пријавување:

 • ДИНАМИКС ДОО
 • Адреса: Франклин Рузвелт бб, 1000 Скопје

 


ДИНАМИКС ДОО

има потреба од следната работна позиција:

Асистент за примно сервис/резервни делови

Локација: Скопје
 

 


Потребни квалификации:

 • ССС/ВСС;
 • Познавање на англиски јазик;
 • Работа со компјутери - Microsoft Office;
 • Претходно работно искуство на иста или слична позиција ќе се смета како предност.

Опис на работни задачи:

 • Планирање и организирање на продажни активности;
 • Услужување на клиенти и продажба;
 • Работа со документи поврзани со секојдневното функционирање на продажниот салон;
 • Следење на продажбата и преземање на активности за унапредување на продажбата;
 • Континуирано учење на производите за продажба;
 • Други работни задачи поврзани со секојдневното функционирање на продажниот салон.

Лични карактеристики:

 • Организираност и одговорност;
 • Способност за тимска работа;
 • Лојалност, иницијативност, темелност, енергичност;
 • Способност за работа под притисок и на кратки рокови.

​Почетна плата во висина од 30.000 мкд.

Доколку сте заинтересирани и ги исполнувате погоренаведените критериуми, Ве покануваме да ја испратите Вашата кратка биографија (CV) преку полето Брза Апликација.

Ве очекуваме!

 

 

 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде