Vrabotuvanje.com - Возач на товарно возило со Ц и Е - Велес - ПИ Кристал 1923 а.д.
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Возач на товарно возило со Ц и Е

Велес

Рок за пријавување:

 • ПИ Кристал 1923 а.д.
 • Адреса: Алексо Демниевски 18, 1400 Велес

Прехранбената индустрија „ПИ Кристал 1923 АД Велес“ од Велес веќе 100 години е синоним за квалитет. Нема домаќинство во Македонија во кое нашите производи немаат свое место. Денеска ПИ Кристал 1923 АД Велес е модерен прехранбен капацитет, во кој целокупниот производствен процес се одвива во строго контролирани услови што претставува најдобра гаранција за безбедноста и квалитетот на секој производ кој излегува од нашата фабрика.

 
Во моментов, имаме потреба од вработување на:
 
ВОЗАЧ НА ТОВАРНО ВОЗИЛО СО Ц И Е
 
 
 
За возач на товарно возило

Потребни квалификации:
 • Соодветно завршено образование​
 • Со или без работно искуство
 • Возачка дозвола Ц и Е категорија
 • Одговорност и организираност
 • Способност за индивидуална и тимска работа
 • Способност за правилно расудување.
Одговорности:
 • Управува со товарно моторно возило
 • Врши превоз на стоки до местата наведени во патниот налог
 • Се грижи за чистотата и исправноста на возилото.
 
Сите заинтересирани кандидати, својата професионална биографија можат да ја достават преку полето Брза Апликација. 
 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде