Vrabotuvanje.com - Персонал за продажба во маркет - Скопје - ВЕРОПУЛОС ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Персонал за продажба во маркет

Скопје

Рок за пријавување:

  • ВЕРОПУЛОС ДООЕЛ

За потребите на Веро супермаркетите во Скопје потребен е:

ПЕРСОНАЛ ЗА ПРОДАЖБА ВО МАРКЕТ


Потребни квалификации:

  • Минимум ССС;
  • Комуникативна, динамична и ведра личност
  • Познавање на Англиски јазик (ќе се смета за предност)


Ние нудиме:

  • Платата за аплицираната работна позиција ќе се договори за време на интервјуто 
  • Работно време е во две смени, 40 часа неделно
     

Сите заинтересирани кандидати да достават кратка биографија на: Веропулос ДООЕЛ бул. Кочо Рацин бр.1, 1000 Скопје, или преку полето Брза Апликација.


Огласот трае до пополнување на работните места

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде