Vrabotuvanje.com - Операторки / Касиерки за во автомат клубови - Кисела вода, Скопје - Скопје - ПРО-БЕТИНГ ДОО увоз-извоз Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Операторки / Касиерки за во автомат клубови - Кисела вода, Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

 • ПРО-БЕТИНГ ДОО увоз-извоз Скопје
 • Адреса: бул.3-та македонска бригада, 1000 Скопје

 

ПРО-БЕТИНГ ДОО СКОПЈЕ, го прошитува својот тим поради отворање на нови локали во Скопје, и објавува оглас за следната работна позиција:

ОПЕРАТОРКИ - КАСИЕРКИ ЗА РАБОТА ВО АВТОМАТ КЛУБ
Реон: Кисела вода, Скопје

Потребни квалификации:

 • ССС;
 • Претходно работно искуство на иста или слична позиција ќе се смета за предност;
 • Основно познавање на англиски јазик;
 • Познавање на Microsoft Office пакетот и интернет;
 • Лојалност, чесност, комуникативност;
 • Способност за тимска работа;
 • Организирани, одговорни личности;
 • Професионален однос;
 • Деловна етика;
 • Љубезност, комуникативност, посветеност.

Опис на работното место:

 • Уплата на кредити;
 • Исплата на добивки;
 • Грижа за хигиена и пријатна атмосфера во клубот.


Ние нудиме:

 • Обука;​
 • Почетна плата: 30.000 денари;
 • Бонуси и К15.

Доколку сте заинтересирани, пратете Ваша апликација со Професионална биографија преку полето Брза Апликација. Апликациите кои нема да бидат целосно потполнети, нема да бидат земени во предвид.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде