Vrabotuvanje.com - Продавачи во Струмица - Струмица - Техномаркет Македонија ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продавачи во Струмица

Струмица

Рок за пријавување:

  • Техномаркет Македонија ДООЕЛ Скопје
  • Адреса: Скопје
  • Веб страна: http://www.tehnomarket.com.mk

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде