Vrabotuvanje.com - Оператор за ВЛТ Клуб - Скопје - Скопје - Златна Копачка - Еден
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Оператор за ВЛТ Клуб - Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

 • Златна Копачка - Еден

Ние ги цениме нашите вработени, бидејќи сме убедени дека тим од стручни, посветени и способни кадри се клуч за успешно работење на секоја компанија која се стреми кон континуирано подобрување, развој и унапредување на деловната активност со цел да биде во чекор со светските стандарди во однос на квалитетот на услугите.

За своите потреби Златна Копачка го објавува следниот оглас за работно место

Оператор за ВЛТ Клуб - Скопје (Влае)
 
 
Ние нудиме:
 • Конкурентна плата и редовни бонуси
 • Точно дефинирани обврски по завршена обука
 • Работа во смени по договор
 • Транспарентна соработка со сите вработени и тимска работа
 • Можност за личен и кариерен развој преку посета на обуки и семинари
 • Бенефити за вработени (платено летување во Охрид за лојални вработени, подароци за новороденчиња, подароци за новогодишни празници)
 • Тим билдинг настани
 
Потребни квалификации:
 • Основно познавање на компјутери
 • Завршено средно образование
 • Со или без работно искуство
 
Личен профил:
 • Комуникативна и одговорна личност
 • Тимска работа и професионален однос кон клиентите
 • Самоиницијативност и посветеност на работа
 
*Уплатното место за работа се определува по договор со секој кандидат одделно согласно местото на живеење.
 
Својата професионална биографија (CV) може да ја доставите електронски преку полето Брза Апликација.
 
Бидете дел од тимот на ЗЛАТНА КОПАЧКА, Ве очекуваме!
 
Друштво за промет и услуги Златна Копачка – Еден ДОО Скопје со седиште на бул.Борис Трајковски бр. 198, води посебна грижа за заштита и доверливост на вашите личните податоци.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде