Vrabotuvanje.com - Агент за продажба - Битола - ПРИЈАТЕЛИ-МИЛЕНИЦИ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Агент за продажба

Битола

Рок за пријавување:

 • ПРИЈАТЕЛИ-МИЛЕНИЦИ
 • Адреса: Никола Тесла 42, 7000 Битола
 • Веб страна: http://www.prijateli5.com


Агент за продажба

Со зголемувањето на нашиот капацитет на работа, во потрага сме за нови лица во Битола кои имаат ентузијазам и желба да работат со миленици во пет шоповите ПРИЈАТЕЛИ.

Пет шоповите ПРИЈАТЕЛИ имаат потреба од агент за продажба

Локација: БИТОЛА

Имаме потреба од личности кои:

 • Ги сакаат домашните миленици
 • Имаат желба за учење на нови производи / совети за миленици
 • Цел за свое напредување
 • Ведри, насмеани, комуникативни и позитивни личности.

Нудиме и Гарантираме:

 • Платена обука (30 денови) - минимална плата загарантирана во Р.Македонија
 • Редовна плата (после 30 денови) 28.000ден. / (со бонус за редовност)
 • Загарантирано покачување на плата секој месец од трет до шести месец по 500ден.  (со што минималната плата достигнува 30.000ден.)
 • Плус (+) Загарантиран бонус на Тимска продажба
 • Плус (+) Регрес / К-15
 • Дигитализирана интерна организација
 • Службен телефон
 • Работно време од 40 часа
 • Одмор - летен и зимски
 • Еден слободен ден неделно

 

Оние кои се заинтересирани, и сакаат да работат во Пријателска атмосфера, можат да испратат комплетно CV со фотографија на следниот маил:

vrabotuvanje@prijateli5.com

Нашата цел е да бидеме едно големо Пријателско семејство, кое функционира исклучиво за да има здрави и убави домашни миленици. Она по кое сме препознатливи е нашето мото,
„Ние сме Пријатели на вашите Пријатели“ 

 

АПЛИЦИРАЈТЕ!
 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде