Vrabotuvanje.com - Комерцијалист - продажен агент - Кавадарци, Неготино и Велес - Кавадарци, Неготино и Велес - ТОП-БАЗАР ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Комерцијалист - продажен агент - Кавадарци, Неготино и Велес

Кавадарци, Неготино и Велес

Рок за пријавување:

 • ТОП-БАЗАР ДООЕЛ
 
ТОП БАЗАР
има потреба од следната работна позиција:
КОМЕРЦИЈАЛИСТ - ПРОДАЖЕН АГЕНТ

Реон: Кавадарци, Неготино и Велес

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:

 • Минимум средно образование;
 • Претходно работно искуство не е задолжително;
 • Предност имаат тие со место на живеење во Кавадарци, Неготино или Велес;
 • Поседување возачка дозвола - Б категорија.

ОЧЕКУВАНИ ВЕШТИНИ И СПОСОБНОСТИ:

 • Развиени комуникациски способности;
 • Преговарачки вештини;
 • Одговорна и чесна личност;
 • Способност за тимска работа.

ОДГОВОРНОСТИ И ЗАДАЧИ ЗА КОМЕРЦИЈАЛИСТИ:

 • Продажба на кондиторски производи за потребите на Топ Базар;
 • Работа со ТТ објекти и клучни клиенти;
 • Исполнување на зададени цели за продажба;
 • Развивање на продажбата.

 


Сите кандидати кои се заинтересирани, може да испратат CV преку полето
"Брза Апликација".

www.topbazar.mk

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде