Vrabotuvanje.com - Унапредувач на пазарот - Тетово и Гостивар (м/ж) - Тетово и Гостивар - ПИВАРА СКОПЈЕ АД
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Унапредувач на пазарот - Тетово и Гостивар (м/ж)

Тетово и Гостивар

Рок за пријавување:

  • ПИВАРА СКОПЈЕ АД

Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде